Слово про альма-матер

Університет “Острозька академія”має давню історію, він пройшов нелегкий шлях відродження, в його стінах вчилися видатні острозькі просвітники, а нині - сучасна молодь. Його особливий дух, ауру мудрості й добра відчуваєш тут на кожному кроці.

Система навчання в Острозькій академії має своєрідну форму. Це відчуваєш одразу ж при вступі до університету: іспит-тест приймають одночасно в усіх абітурієнтів, а “перевіряють” його результати мудрі комп’ютери. Такий підхід виключає будь-який суб’єктивізм в оцінюванні знань.
До речі, під час навчання в академії оцінювання знань студентів проводиться за рейтингом. Це означає, що студенти працюють не лише під час сесій, а й протягом усього навчання, заробляючи бали на практичних заняттях, семінарах. І це спонукає до постійного пошуку і творчого неспокою.
Зрештою, для творчого неспокою тут багато стимулів: наукова бібліотека, комп’ютерні класи з мережею Інтернет, найновіші лінгафонні кабінети… А ще - культурно-мистецький центр, спортивний клуб, центр вивчення академічної спадщини, студентські самоврядні організації “Братство спудеїв” і “Академік”.
Скрізь хочеться встигнути, до всього долучитися, щоб через п’ять років стати кваліфікованим спеціалістом, випускницею Національного університету “Острозька академія”.

Антоніна ЯНЧЕВСЬКА, студентка-першокурсниця правничого факультету Національного університету “Острозька академія”

Квалифицированная подготовка к сдаче международного экзамена по английскому в нашей школе.
Популярні новини
© Вільне Рівне
Мапа сайту: [1] [2] [3] [4]
Контакти адміна andsale@hotmail.com